EC 172 „Vindobona“ | |
Řazení vlaku: 1216 + 4xBmpz73 + Bbmvz61 + Bmz73 + WRmz73 + 2xAmz73 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 10.53 | 11.06 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.37 | 11.39 | II | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.17 | 13.18 | 3 | ||
Kolín | 13.38 | 13.39 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.21 | 14.29 | 1/1 | ||
Praha-Holešovice | 14.38 | 14.39 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.40 | 15.42 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.58 | 16.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci