Os 16935 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 6.51 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 6.54 | 6.55 | 4 | ||
Lom u Mostu | 6.58 | 6.58 | |||
Osek | 7.04 | 7.04 | |||
Háj u Duchcova | 7.07 | 7.07 | |||
Oldřichov u Duchcova | 7.12 | 7.12 | |||
Řetenice | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 7.19 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy