Os 16747 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 17.45 | 4 | |||
Otročín | 17.57 | 17.59 | 2 | ||
Poseč | 18.04 | 18.04 | |||
Toužim | 18.12 | 18.14 | 2 | ||
Luhov | 18.19 | 18.19 | |||
Smilov | 18.23 | 18.23 | |||
Štědrá | 18.31 | 18.31 | |||
Borek u Žlutic | 18.37 | 18.37 | |||
Žlutice | 18.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci