Os 16465 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 7.07 | 2 | |||
Nová Ves nad Popelkou | 7.11 | 7.11 | |||
Syřenov | 7.15 | 7.15 | |||
Ústí u Staré Paky | 7.18 | 7.18 | |||
Stará Paka | 7.22 | Chlumecké 1 vpr |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster