Os 16113 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 16.34 | 2 | |||
Řetenice | 16.37 | 16.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 16.43 | 16.44 | 3 | ||
Prosetice | 16.47 | 16.47 | |||
Bystřany v Čechách | 16.50 | 16.50 | |||
Úpořiny | 16.55 | 16.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 17.02 | 17.02 | |||
Žalany | 17.06 | 17.06 | |||
Žalany zastávka | 17.08 | 17.08 | |||
Bořislav | 17.12 | 17.12 | |||
Žim | 17.17 | 17.17 | |||
Radejčín | 17.22 | 17.22 | |||
Dobkovičky | 17.27 | 17.27 | |||
Chotiměř | 17.31 | 17.31 | |||
Oparno | 17.37 | 17.37 | |||
Lovosice zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Lovosice | 17.47 | 4b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy