..: Trasa vlaku Os 16113 - JŘ 2013 :..
Os 16113
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Teplice v Čechách   16.34 2
  Řetenice  16.37 16.39 2
  Teplice zámecká zahrada  16.43 16.44 3
  Prosetice  16.47 16.47 
  Bystřany v Čechách  16.50 16.50 
  Úpořiny  16.55 16.58 5
  Hradiště v Čechách  17.02 17.02 
  Žalany  17.06 17.06 
  Žalany zastávka  17.08 17.08 
  Bořislav  17.12 17.12 
  Žim  17.17 17.17 
  Radejčín  17.22 17.22 
  Dobkovičky  17.27 17.27 
  Chotiměř  17.31 17.31 
  Oparno  17.37 17.37 
  Lovosice zastávka  17.44 17.44 
  Lovosice  17.47  4b

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster