..: Trasa vlaku Os 16109 - JŘ 2013 :..
Os 16109
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Teplice v Čechách   12.34 2
  Řetenice  12.37 12.39 2
  Teplice zámecká zahrada  12.43 12.44 3
  Prosetice  12.47 12.47 
  Bystřany v Čechách  12.50 12.50 
  Úpořiny  12.55 12.58 5
  Hradiště v Čechách  13.02 13.02 
  Žalany  13.06 13.06 
  Žalany zastávka  13.08 13.08 
  Bořislav  13.12 13.12 
  Žim  13.17 13.17 
  Radejčín  13.22 13.22 
  Dobkovičky  13.27 13.27 
  Chotiměř  13.31 13.31 
  Oparno  13.37 13.37 
  Lovosice zastávka  13.44 13.44 
  Lovosice  13.47  4b

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster