Os 16109 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 12.34 | 2 | |||
Řetenice | 12.37 | 12.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 12.43 | 12.44 | 3 | ||
Prosetice | 12.47 | 12.47 | |||
Bystřany v Čechách | 12.50 | 12.50 | |||
Úpořiny | 12.55 | 12.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 13.02 | 13.02 | |||
Žalany | 13.06 | 13.06 | |||
Žalany zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Bořislav | 13.12 | 13.12 | |||
Žim | 13.17 | 13.17 | |||
Radejčín | 13.22 | 13.22 | |||
Dobkovičky | 13.27 | 13.27 | |||
Chotiměř | 13.31 | 13.31 | |||
Oparno | 13.37 | 13.37 | |||
Lovosice zastávka | 13.44 | 13.44 | |||
Lovosice | 13.47 | 4b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök