Os 15963 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 13.10 | 3 | |||
Plačkov | 13.16 | 13.16 | |||
Kamenice u Humpolce | 13.20 | 13.20 | |||
Slavníč | 13.23 | 13.23 | |||
Herálec | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Radňov | 13.32 | 13.32 | |||
Lípa | 13.36 | 13.38 | 3 | ||
Petrkov | 13.42 | 13.42 | |||
Dolík | 13.44 | 13.44 | |||
Havlíčkův Brod | 13.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster