Os 13677 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město pod Sněžníkem | 18.30 | 2 | |||
Chrastice | 18.34 | 18.34 | |||
Vysoké Žibřidovice | 18.40 | 18.40 | |||
Hanušovice zastávka | 18.45 | 18.45 | |||
Hanušovice | 18.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci