R 1167 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.27 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 19.43 | 19.45 | 3 | ||
Děčín východ | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 19.59 | 20.01 | 2 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.22 | 20.23 | 1/4 | ||
Mimoň | 20.39 | 20.39 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 20.52 | 20.53 | 2 | ||
Liberec | 21.31 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster