IC 1004 „RegioJet“ | |
Řazení vlaku: 162 + Ampz + ABmz + Ampz + ABmz + Ampz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 5.31 | 1/1 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 5.38 | 5.39 | 1/1 | ||
Třinec (Trzyniec) | 5.47 | 6.00 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Havířov | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Ostrava-Stodolní | 6.43 | 6.43 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.47 | 6.48 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 6.55 | 6.57 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 7.22 | 7.23 | 3/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.52 | 7.55 | |||
Zábřeh na Moravě | 8.19 | 8.21 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 8.52 | 8.53 | pražské/2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.24 | 9.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 10.23 | 10.24 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci