..: Trasa vlaku Os 9702 - JŘ 2011 :..
Os 9702
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   15.28 4
  Kralupy nad Vltavou předměstí  15.31 15.31 2
  Zeměchy  15.33 15.33 
  Olovnice  15.36 15.36 3
  Neuměřice  15.40 15.40 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  15.41 15.41 
  Zvoleněves  15.45 15.50 1
  Podlešín  15.54 15.54 4
  Slaný předměstí  16.00 16.00 
  Slaný  16.05 16.24 4
  Královice u Zlonic x16.30 16.30 
  Zlonice  16.36 16.37 2
  Páleček x16.41 16.41 
  Klobuky v Čechách  16.45 16.46 2
  Vrbičany x16.48 16.48 
  Telce x16.51 16.51 
  Peruc  16.55 16.58 2
  Vrbno nad Lesy  17.03 17.04 2
  Chlumčany u Loun  17.13 17.14 2
  Louny  17.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci