Os 9630 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.10 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 7.14 | 7.15 | |||
Praha-Bubeneč | 7.18 | 7.18 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 7.21 | 7.21 | |||
Roztoky u Prahy | 7.25 | 7.26 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 7.29 | 7.29 | |||
Úholičky | 7.31 | 7.31 | |||
Řež | 7.33 | 7.33 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 7.35 | 7.35 | |||
Libčice nad Vltavou | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 7.41 | 7.41 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci