Os 9307 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.40 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 6.46 | 6.47 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.50 | 6.50 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.52 | 6.52 | |||
Praha-Běchovice | 6.55 | 6.56 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 6.59 | 6.59 | |||
Úvaly | 7.04 | 7.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 7.08 | 7.08 | |||
Rostoklaty | 7.11 | 7.11 | |||
Český Brod | 7.15 | 7.17 | 2 | ||
Klučov | 7.20 | 7.20 | |||
Poříčany | 7.23 | 7.29 | 1 | ||
Tatce | 7.32 | 7.32 | |||
Pečky | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Cerhenice | 7.39 | 7.39 | |||
Velim | 7.43 | 7.47 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 7.49 | 7.49 | |||
Kolín zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Kolín | 7.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster