Os 9065 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.55 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.06 | 16.06 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 16.15 | 16.15 | ||
Praha-Komořany | x | 16.17 | 16.17 | ||
Praha-Zbraslav | 16.21 | 16.21 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.25 | 16.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Skochovice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Davle | 16.39 | 17.04 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | x | 17.07 | 17.07 | ||
Petrov u Prahy | x | 17.10 | 17.10 | ||
Luka pod Medníkem | x | 17.16 | 17.16 | ||
Jílové u Prahy | 17.23 | 17.28 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | x | 17.33 | 17.33 | ||
Prosečnice | x | 17.35 | 17.35 | ||
Krhanice | x | 17.40 | 17.40 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 17.45 | 17.45 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Pecerady | x | 17.53 | 17.53 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 17.59 | 17.59 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 18.03 | 18.03 | ||
Čerčany | 18.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci