Os 7308/9 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.33 | 3v | |||
Cheb | 17.14 | 3 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.35 | 14.36 | 1 | ||
Tršnice | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 14.39 | 14.40 | |||
Nebanice | 17.27 | 17.28 | |||
Plzeň-Křimice | 14.42 | 14.42 | 1 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Vochov | 14.44 | 14.45 | |||
Dasnice | 17.38 | 17.39 | 5 | ||
Kozolupy | 14.47 | 14.47 | 1 | ||
Hlavno | 17.44 | 17.45 | |||
Plešnice | 14.52 | 14.52 | |||
Citice | 17.46 | 17.47 | 2 | ||
Pňovany zastávka | 14.55 | 14.55 | |||
Sokolov | 17.51 | 17.52 | 2 | ||
Pňovany | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Královské Poříčí | 17.55 | 17.56 | |||
Vranov u Stříbra | 15.04 | 15.04 | 2 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Stříbro | 15.09 | 15.10 | 2/4 | ||
Chodov | 18.06 | 18.07 | 4 | ||
Milíkov | 15.14 | 15.15 | 2/2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Karlovy Vary | 18.19 | 1/1 | |||
Svojšín | 15.19 | 15.21 | 1/3 | ||
Ošelín | 15.28 | 15.29 | 1/1 | ||
Pavlovice | 15.35 | 15.36 | 1/1 | ||
Brod nad Tichou | 15.40 | 15.40 | 1/1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.44 | 16.12 | 2/3 | ||
Chodová Planá | 16.16 | 16.16 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 16.22 | 16.32 | 2/3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 16.35 | 16.35 | 2/2 | ||
Lázně Kynžvart | 16.40 | 16.41 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 16.46 | 16.46 | 1/3 | ||
Salajna | 16.50 | 16.50 | |||
Lipová u Chebu | 16.54 | 16.54 | 2 | ||
Stebnice | 16.57 | 16.57 | |||
Cheb-Všeboř | 17.00 | 17.00 | |||
Cheb | 17.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci