R 609 „Svatava“ | |
Řazení vlaku: 363 + A149 + BDbmsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.13 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 14.25 | 14.26 | 3 | ||
Sokolov | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Chodov | 14.51 | 14.52 | 4 | ||
Karlovy Vary | 15.03 | 15.05 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.19 | 15.20 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Chomutov | 15.58 | 16.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 16.02 | 16.03 | |||
Jirkov zastávka | 16.06 | 16.07 | |||
Most | 16.20 | 16.22 | 3 | ||
Bílina | 16.32 | 16.33 | 1 | ||
Duchcov | 16.39 | 16.40 | |||
Teplice v Čechách | 16.48 | 16.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.07 | 17.13 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 18.16 | 18.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.28 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci