Os 5510 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.04 | 3 | |||
Plotiště nad Labem | x | 13.07 | 13.07 | ||
Všestary | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Dlouhé Dvory | x | 13.16 | 13.16 | ||
Dohalice | x | 13.21 | 13.21 | ||
Sadová | x | 13.24 | 13.24 | ||
Hněvčeves | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 13.31 | 13.31 | ||
Třebovětice | x | 13.33 | 13.33 | ||
Jeřice | x | 13.36 | 13.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Dobrá Voda u Hořic | x | 13.46 | 13.46 | ||
Ostroměř | 13.54 | 14.02 | 3 | ||
Sobčice | x | 14.05 | 14.05 | ||
Vojice | x | 14.08 | 14.08 | ||
Kovač | x | 14.11 | 14.11 | ||
Butoves | 14.14 | 14.15 | 3 | ||
Vitiněves | x | 14.19 | 14.19 | ||
Jičín | 14.25 | 14.35 | 2 | ||
Jičín zastávka | x | 14.38 | 14.38 | ||
Železnice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Jinolice | x | 14.46 | 14.46 | ||
Libuň | 14.49 | 14.50 | 4 | ||
Libuň zastávka | x | 14.53 | 14.53 | ||
Jivany | x | 14.56 | 14.56 | ||
Semínova Lhota | x | 14.58 | 14.58 | ||
Rovensko pod Troskami | 15.01 | 15.07 | 2 | ||
Ktová | x | 15.09 | 15.09 | ||
Borek pod Troskami | x | 15.12 | 15.12 | ||
Hrubá Skála | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | x | 15.19 | 15.19 | ||
Turnov město | 15.23 | 15.24 | |||
Turnov | 15.31 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster