Os 5302 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 10.17 | 5 | |||
Břevnice | x | 10.22 | 10.22 | ||
Rozsochatec | 10.28 | 10.28 | 2 | ||
Chotěboř | 10.35 | 10.36 | 3 | ||
Bílek | x | 10.41 | 10.41 | ||
Sobíňov | x | 10.44 | 10.44 | ||
Ždírec nad Doubravou | 10.48 | 10.49 | 3 | ||
Stružinec | x | 10.54 | 10.54 | ||
Vítanov | x | 10.59 | 10.59 | ||
Hlinsko v Čechách | 11.03 | 11.04 | 3 | ||
Holetín | x | 11.09 | 11.09 | ||
Vojtěchov | x | 11.13 | 11.13 | ||
Pokřikov | x | 11.15 | 11.15 | ||
Žďárec u Skutče | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Prosetín | x | 11.25 | 11.25 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 11.30 | 11.30 | ||
Horka u Chrudimi | x | 11.36 | 11.36 | ||
Chrast u Chrudimi | 11.39 | 11.40 | 4 | ||
Zaječice | x | 11.43 | 11.43 | ||
Slatiňany | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Chrudim | 11.54 | 11.55 | 3 | ||
Chrudim zastávka | x | 11.57 | 11.57 | ||
Medlešice | 12.00 | 12.03 | 1 | ||
Staré Jesenčany | x | 12.06 | 12.06 | ||
Pardubice závodiště | x | 12.11 | 12.11 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.15 | 12.17 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci