IC 515 „SC Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 681-Ampz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.13 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.06 | 18.07 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.19 | 19.21 | |||
Ostrava-Svinov | 20.09 | 20.11 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.18 | 20.20 | |||
Bohumín | 20.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster