Os 4818 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBtee285 + Bdtee286 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.39 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 18.43 | 18.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 18.53 | 18.53 | |||
Střelice | 18.56 | 18.57 | 1 | ||
Omice | 19.00 | 19.01 | |||
Tetčice | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 19.08 | 19.09 | |||
Zastávka u Brna | 19.12 | 19.13 | 4 | ||
Vysoké Popovice | 19.21 | 19.22 | |||
Rapotice | 19.27 | 19.29 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 19.35 | 19.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 19.43 | 19.49 | 2 | ||
Studenec | 19.57 | 19.57 | 2 | ||
Vladislav zastávka | 20.05 | 20.05 | |||
Třebíč | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 20.18 | 20.19 | |||
Krahulov | 20.23 | 20.26 | 2 | ||
Okříšky | 20.34 | 20.36 | 1/2 | ||
Číchov | 20.41 | 20.41 | |||
Bransouze | 20.44 | 20.44 | |||
Dolní Smrčné | 20.47 | 20.47 | |||
Přímělkov | 20.49 | 20.49 | |||
Bítovčice | 20.52 | 20.52 | |||
Luka nad Jihlavou | 20.55 | 20.55 | 3 | ||
Jihlava | 21.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster