Os 4619 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 13.02 | 3/3 | |||
Hradčany | 13.04 | 13.05 | |||
Čebín | 13.07 | 13.08 | |||
Kuřim | 13.13 | 13.14 | 2/1 | ||
Česká | 13.17 | 13.17 | |||
Brno-Řečkovice | 13.21 | 13.22 | |||
Brno-Královo Pole | 13.24 | 13.25 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 13.28 | 13.28 | |||
Brno-Židenice | 13.34 | 13.35 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.39 | 13.43 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 13.47 | 13.47 | 7 | ||
Modřice | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 13.54 | 13.55 | |||
Rajhrad | 13.57 | 13.58 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.01 | 14.01 | |||
Hrušovany u Brna | 14.04 | 14.05 | 2 | ||
Žabčice | 14.07 | 14.08 | |||
Vranovice | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Pouzdřany | 14.16 | 14.16 | |||
Popice | 14.19 | 14.20 | |||
Šakvice | 14.23 | 14.24 | 2 | ||
Zaječí | 14.28 | 14.29 | 1/2 | ||
Rakvice | 14.33 | 14.33 | |||
Podivín | 14.37 | 14.38 | 1/4 | ||
Ladná | 14.41 | 14.41 | |||
Břeclav | 14.48 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster