Os 4339 | |
Řazení vlaku: 814 + Btax780 + 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.35 | ||||
Uherské Hradiště | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Kunovice | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Vésky | 13.49 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.53 | ||||
Hradčovice | 13.58 | 2 | |||
Havřice | 14.04 | ||||
Uherský Brod | 14.07 | 14.13 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Šumice | 14.23 | ||||
Nezdenice | 14.27 | 3 | |||
Záhorovice | 14.32 | ||||
Bojkovice | 14.36 | 14.38 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 14.41 | ||||
Pitín zastávka | 14.45 | ||||
Hostětín | 14.53 | ||||
Slavičín | 14.58 | 14.58 | 3 | ||
Divnice | 15.02 | 15.02 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Popov | 15.10 | 15.10 | |||
Bylnice | 15.15 | 15.16 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 15.20 | 15.20 | |||
Vlárský průsmyk | 15.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster