Os 3737/6 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 6.55 | 3/5 | |||
Bludov | 7.01 | 7.02 | 2/3 | ||
Postřelmov | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 7.11 | 7.39 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 7.43 | 7.44 | 2 | ||
Mohelnice | 7.48 | 7.48 | 3 | ||
Moravičany | 7.51 | 7.51 | 1/1 | ||
Červenka | 7.58 | 7.59 | 1/4 | ||
Střeň | 8.03 | 8.03 | |||
Štěpánov | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.16 | 8.31 | |||
Grygov | 8.36 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 8.41 | 8.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 8.44 | 8.45 | |||
Přerov | 8.51 | 9.00 | 4 | ||
Věžky | 9.06 | 9.06 | 1 | ||
Chropyně | 9.11 | 9.15 | 3 | ||
Kojetín | 9.19 | 9.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 9.23 | 9.24 | |||
Němčice nad Hanou | 9.27 | 9.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 9.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci