Os 3401 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 4.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 4.31 | 4.31 | 1/3 | ||
Štítina | 4.34 | 4.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 4.38 | 4.38 | |||
Lhota u Opavy | 4.40 | 4.40 | |||
Háj ve Slezsku | 4.43 | 4.44 | 3 | ||
Jilešovice | 4.47 | 4.48 | |||
Děhylov | 4.51 | 4.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 4.55 | 4.56 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 5.00 | 5.06 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 5.12 | 5.13 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.17 | 5.29 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 5.34 | 5.34 | 1 | ||
Šenov | 5.37 | 5.37 | |||
Havířov | 5.41 | 5.42 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 5.45 | 5.45 | |||
Horní Suchá | 5.48 | 5.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.50 | 5.51 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.56 | 5.57 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy