Os 2943 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 19.43 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 19.47 | 19.48 | |||
Dětmarovice | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 19.58 | 19.59 | 3 | ||
Louky nad Olší | 20.09 | 20.10 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.12 | 20.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.18 | 20.20 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 20.24 | 20.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 20.28 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 20.31 | 20.32 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 20.37 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 20.46 | ||||
Návsí (Nawsie) | 20.50 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster