Os 2940 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 19.57 | 1/1 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 20.02 | ||||
Návsí (Nawsie) | 20.06 | 20.09 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 20.12 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.15 | 20.16 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 20.21 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 20.30 | ||||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 20.33 | 20.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.37 | 20.39 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.44 | 20.44 | |||
Louky nad Olší | 20.47 | 20.47 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 21.09 | 21.09 | |||
Bohumín | 21.14 | 21.17 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.24 | 21.26 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 21.29 | 21.29 | |||
Ostrava-Svinov | 21.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci