Os 28332 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice | 12.59 | 1/2 | |||
Malý Pěčín | x | 13.03 | 13.03 | ||
Velký Pěčín | x | 13.05 | 13.05 | ||
Slaviboř | x | 13.08 | 13.08 | ||
Radkov | x | 13.13 | 13.13 | ||
Telč | 13.20 | 13.22 | 2 | ||
Mysliboř | x | 13.27 | 13.27 | ||
Sedlejov | 13.32 | 13.42 | 1 | ||
Hodice | x | 13.49 | 13.49 | ||
Třešť město | 13.52 | 13.52 | |||
Třešť | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Jezdovice | x | 13.59 | 13.59 | ||
Salavice | x | 14.01 | 14.01 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 14.05 | 14.05 | ||
Kostelec u Jihlavy | 14.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci