Os 25319 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.42 | 2 | |||
Pardubice-Pardubičky | x | 19.45 | 19.45 | ||
Pardubice-Černá za Bory | x | 19.48 | 19.48 | ||
Kostěnice | 19.54 | 19.54 | 2 | ||
Moravany | 19.58 | 19.59 | 1/2 | ||
Uhersko | 20.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster