..: Trasa vlaku Os 19063 - JŘ 2011 :..
Os 19063
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   21.13 6
  Praha-Vršovice  21.17 21.18 2
  Praha-Krč  21.24 21.24 2/2
  Praha-Braník  21.29 21.30 3
  Praha-Modřany zastávka x21.33 21.33 
  Praha-Komořany x21.36 21.36 
  Praha-Zbraslav  21.39 21.42 3
  Dolní Břežany-Jarov x21.45 21.45 
  Vrané nad Vltavou  21.49 21.50 2
  Skochovice x21.53 21.53 
  Měchenice x21.55 21.55 
  Bojov x22.05 22.05 
  Bojanovice x22.09 22.09 
  Čisovice  22.13 22.13 2
  Rymaně x22.20 22.20 
  Mníšek pod Brdy  22.22 22.23 3
  Nová Ves pod Pleší x22.29 22.29 
  Malá Hraštice x22.33 22.33 
  Mokrovraty x22.39 22.39 
  Stará Huť x22.45 22.45 
  Dobříš  22.48  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster