Os 19063 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.13 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Praha-Krč | 21.24 | 21.24 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 21.29 | 21.30 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 21.33 | 21.33 | ||
Praha-Komořany | x | 21.36 | 21.36 | ||
Praha-Zbraslav | 21.39 | 21.42 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21.45 | 21.45 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.49 | 21.50 | 2 | ||
Skochovice | x | 21.53 | 21.53 | ||
Měchenice | x | 21.55 | 21.55 | ||
Bojov | x | 22.05 | 22.05 | ||
Bojanovice | x | 22.09 | 22.09 | ||
Čisovice | 22.13 | 22.13 | 2 | ||
Rymaně | x | 22.20 | 22.20 | ||
Mníšek pod Brdy | 22.22 | 22.23 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 22.29 | 22.29 | ||
Malá Hraštice | x | 22.33 | 22.33 | ||
Mokrovraty | x | 22.39 | 22.39 | ||
Stará Huť | x | 22.45 | 22.45 | ||
Dobříš | 22.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia