..: Trasa vlaku Os 19059 - JŘ 2011 :..
Os 19059
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.36 6
  Praha-Vršovice  16.40 16.41 2
  Praha-Krč  16.47 16.47 2/2
  Praha-Braník  16.51 16.52 3
  Praha-Modřany zastávka  16.56 16.56 
  Praha-Komořany  16.58 16.58 
  Praha-Zbraslav  17.02 17.05 2
  Dolní Břežany-Jarov  17.08 17.08 
  Vrané nad Vltavou  17.12 17.17 2
  Skochovice  17.20 17.20 
  Měchenice  17.22 17.23 2
  Klínec  17.29 17.29 
  Bojov  17.34 17.34 
  Bojanovice  17.37 17.37 
  Čisovice  17.41 17.42 2
  Rymaně  17.47 17.47 
  Mníšek pod Brdy  17.50 17.56 3
  Nová Ves pod Pleší  18.01 18.01 
  Malá Hraštice  18.06 18.06 
  Mokrovraty  18.12 18.12 
  Stará Huť  18.17 18.17 
  Dobříš  18.20  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster