Os 19059 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.36 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.47 | 16.47 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.51 | 16.52 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.56 | 16.56 | |||
Praha-Komořany | 16.58 | 16.58 | |||
Praha-Zbraslav | 17.02 | 17.05 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.08 | 17.08 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.12 | 17.17 | 2 | ||
Skochovice | 17.20 | 17.20 | |||
Měchenice | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Klínec | 17.29 | 17.29 | |||
Bojov | 17.34 | 17.34 | |||
Bojanovice | 17.37 | 17.37 | |||
Čisovice | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Rymaně | 17.47 | 17.47 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.50 | 17.56 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.01 | 18.01 | |||
Malá Hraštice | 18.06 | 18.06 | |||
Mokrovraty | 18.12 | 18.12 | |||
Stará Huť | 18.17 | 18.17 | |||
Dobříš | 18.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia