Os 19021 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.40 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 21.44 | 21.45 | 2 | ||
Praha-Krč | 21.51 | 21.51 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 21.56 | 21.56 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 22.00 | 22.00 | ||
Praha-Komořany | x | 22.02 | 22.02 | ||
Praha-Zbraslav | 22.06 | 22.06 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 22.10 | 22.10 | ||
Vrané nad Vltavou | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Skochovice | x | 22.17 | 22.17 | ||
Měchenice | x | 22.19 | 22.19 | ||
Bojov | x | 22.29 | 22.29 | ||
Bojanovice | x | 22.33 | 22.33 | ||
Čisovice | 22.37 | 22.37 | 2 | ||
Rymaně | x | 22.44 | 22.44 | ||
Mníšek pod Brdy | 22.46 | 22.47 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 22.53 | 22.53 | ||
Malá Hraštice | x | 22.57 | 22.57 | ||
Mokrovraty | x | 23.03 | 23.03 | ||
Stará Huť | x | 23.09 | 23.09 | ||
Dobříš | 23.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia