..: Trasa vlaku Os 19021 - JŘ 2011 :..
Os 19021
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   21.40 6
  Praha-Vršovice  21.44 21.45 2
  Praha-Krč  21.51 21.51 2/2
  Praha-Braník  21.56 21.56 3
  Praha-Modřany zastávka x22.00 22.00 
  Praha-Komořany x22.02 22.02 
  Praha-Zbraslav  22.06 22.06 3
  Dolní Břežany-Jarov x22.10 22.10 
  Vrané nad Vltavou  22.13 22.14 2
  Skochovice x22.17 22.17 
  Měchenice x22.19 22.19 
  Bojov x22.29 22.29 
  Bojanovice x22.33 22.33 
  Čisovice  22.37 22.37 2
  Rymaně x22.44 22.44 
  Mníšek pod Brdy  22.46 22.47 3
  Nová Ves pod Pleší x22.53 22.53 
  Malá Hraštice x22.57 22.57 
  Mokrovraty x23.03 23.03 
  Stará Huť x23.09 23.09 
  Dobříš  23.12  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster