..: Trasa vlaku Os 19006 - JŘ 2011 :..
Os 19006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.34 1
  Stará Huť  7.36 7.36 
  Mokrovraty  7.42 7.42 
  Malá Hraštice  7.48 7.48 
  Nová Ves pod Pleší  7.54 7.54 
  Mníšek pod Brdy  8.01 8.02 3
  Rymaně  8.04 8.04 
  Čisovice  8.09 8.10 3
  Bojanovice  8.14 8.14 
  Bojov  8.17 8.17 
  Klínec  8.21 8.21 
  Měchenice  8.27 8.28 2
  Skochovice  8.31 8.31 
  Vrané nad Vltavou  8.34 8.35 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.38 8.38 
  Praha-Zbraslav  8.42 8.43 3
  Praha-Komořany  8.46 8.46 
  Praha-Modřany zastávka  8.49 8.49 
  Praha-Braník  8.53 8.53 3
  Praha-Krč  8.58 8.58 2/2
  Praha-Vršovice  9.05 9.06 2
  Praha hlavní nádraží  9.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci