Sp 1844 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 16.38 | 3 | |||
Borohrádek | 16.51 | 16.52 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.00 | 17.03 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Václavice | 17.37 | 17.38 | 3 | ||
Starkoč | 17.42 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci