Sp 1735 „Vlára“ | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Bučovice | 20.03 | 20.04 | 4 | ||
Nesovice | 20.10 | 20.10 | 3 | ||
Nemotice | 20.18 | 20.18 | 3 | ||
Kyjov | 20.31 | 20.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 20.35 | 20.35 | |||
Vracov | 20.44 | 20.44 | |||
Bzenec | 20.48 | 20.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 20.58 | 21.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 21.05 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 21.10 | 21.10 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 21.14 | ||||
Kunovice | 21.17 | 21.18 | 3 | ||
Vésky | 21.21 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 21.24 | ||||
Hradčovice | 21.28 | 2 | |||
Havřice | 21.33 | ||||
Uherský Brod | 21.36 | 21.43 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 21.47 | 21.47 | 3 | ||
Šumice | 21.51 | ||||
Nezdenice | 21.55 | 3 | |||
Záhorovice | 21.58 | ||||
Bojkovice | 22.02 | 22.03 | |||
Bojkovice město | 22.05 | ||||
Pitín zastávka | 22.09 | ||||
Hostětín | 22.16 | ||||
Slavičín | 22.21 | 22.21 | 3 | ||
Divnice | 22.25 | 22.25 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 22.27 | 22.27 | 3 | ||
Popov | 22.33 | 22.33 | |||
Bylnice | 22.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci