R 1192 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.05 | 2v | |||
Kaznějov | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Plasy | 10.39 | 10.40 | 2 | ||
Žihle | 10.58 | 10.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Kryry | 11.21 | 11.21 | 2 | ||
Podbořany | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Žatec západ | 11.56 | 11.57 | 3 | ||
Žatec | 11.59 | 12.02 | 2 | ||
Chomutov | 12.27 | 12.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 12.31 | 12.32 | |||
Jirkov zastávka | 12.35 | 12.36 | |||
Most | 12.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci