Os 9371 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 13.14 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 12.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 12.44 | 12.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.49 | 12.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.51 | 12.51 | |||
Praha-Běchovice | 12.54 | 12.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 12.59 | 12.59 | |||
Úvaly | 13.03 | 13.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 13.07 | 13.07 | |||
Rostoklaty | 13.10 | 13.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster