Os 9305 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.45 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 5.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 5.44 | 5.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 5.49 | 5.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 5.51 | 5.51 | |||
Praha-Běchovice | 5.54 | 5.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 5.59 | 5.59 | |||
Úvaly | 6.03 | 6.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 6.07 | 6.07 | |||
Rostoklaty | 6.10 | 6.10 | |||
Český Brod | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Klučov | 6.18 | 6.18 | |||
Poříčany | 6.21 | 6.21 | 1 | ||
Tatce | 6.25 | 6.25 | |||
Pečky | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Cerhenice | 6.32 | 6.32 | |||
Velim | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 6.38 | 6.38 | |||
Kolín zastávka | 6.42 | 6.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci