Os 9221 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 9.45 | 2 | |||
Čerčany | 7.16 | 1 | |||
Lštění | 7.19 | 7.19 | |||
Zlenice | 7.22 | 7.22 | |||
Hvězdonice | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Chocerady | 7.31 | 7.31 | |||
Vlkovec | 7.33 | 7.33 | |||
Samechov | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 7.41 | 7.41 | |||
Plužiny | 7.44 | 7.44 | |||
Sázava zastávka | 7.48 | 7.48 | |||
Sázava | 7.51 | 7.52 | 2 | ||
Samopše | 7.57 | 7.57 | |||
Ledečko | 8.01 | 8.02 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 8.04 | 8.04 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 8.06 | 8.06 | |||
Malovidy | 8.10 | 8.10 | |||
Český Šternberk | 8.14 | 8.14 | |||
Český Šternberk zastávka | 8.16 | 8.16 | |||
Soběšín | 8.21 | 8.21 | |||
Vranice | 8.25 | 8.25 | |||
Kácov | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
Kácov zastávka | 8.35 | 8.35 | |||
Střechov nad Sázavou | 8.40 | 8.40 | |||
Čížov | 8.44 | 8.44 | |||
Chabeřice | 8.46 | 8.46 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 8.51 | 8.51 | |||
Zruč nad Sázavou | 8.55 | 9.16 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 9.20 | 9.20 | |||
Laziště | 9.24 | 9.24 | |||
Vlastějovice | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Budčice | 9.29 | 9.29 | |||
Chřenovice | 9.33 | 9.33 | |||
Chřenovice-Podhradí | 9.39 | 9.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci