Os 9015 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.38 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.52 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 17.56 | 17.57 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.03 | 18.04 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.08 | 18.09 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Praha-Komořany | 18.15 | 18.15 | |||
Praha-Zbraslav | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.22 | 18.22 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Skochovice | 18.30 | 18.30 | |||
Davle | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 18.40 | 18.40 | |||
Petrov u Prahy | 18.43 | 18.43 | |||
Luka pod Medníkem | 18.49 | 18.49 | |||
Jílové u Prahy | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 19.02 | 19.02 | |||
Prosečnice | 19.04 | 19.04 | |||
Krhanice | 19.09 | 19.09 | |||
Chrást nad Sázavou | 19.14 | 19.14 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Pecerady | 19.23 | 19.23 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.28 | 19.28 | |||
Poříčí nad Sázavou | 19.32 | 19.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci