Os 8918 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt283 + 3xBdt279 + 242 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.53 | 4 | |||
Horažďovice předměstí | 18.44 | ||||
Velký Bor | 18.47 | 18.47 | |||
Jetenovice | 18.51 | 18.51 | |||
Pačejov | 18.55 | 18.55 | 3 | ||
Kovčín | 18.58 | 18.58 | |||
Nekvasovy | 19.01 | 19.01 | |||
Mileč | 19.04 | 19.04 | |||
Nepomuk | 19.07 | 19.09 | 4 | ||
Srby | 19.12 | 19.13 | |||
Ždírec u Plzně | 19.16 | 19.17 | 3 | ||
Blovice | 19.22 | 19.24 | 2 | ||
Zdemyslice | 19.27 | 19.27 | |||
Nezvěstice | 19.30 | 19.31 | |||
Šťáhlavy | 19.34 | 19.35 | |||
Starý Plzenec | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 19.45 | 19.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster