Os 8108 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.52 | 1 | |||
Volary | 12.12 | 2 | |||
Dobrá na Šumavě | 12.16 | 12.16 | |||
Černý Kříž | 12.19 | 12.25 | 2/3 | ||
Pěkná | 12.30 | 12.30 | |||
Ovesná | 12.38 | 12.38 | |||
Nová Pec | 12.42 | 12.43 | 2 | ||
Pernek na Šumavě | 12.48 | 12.48 | |||
Horní Planá | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 12.56 | 12.56 | |||
Černá v Pošumaví | 13.00 | 13.05 | 2 | ||
Žlábek | 13.08 | 13.08 | |||
Hodňov | 13.11 | 13.11 | |||
Polečnice | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 13.19 | 13.19 | 2 | ||
Hořice na Šumavě | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Mezipotočí | 13.37 | 13.37 | |||
Kájov | 13.43 | 13.48 | 2 | ||
Český Krumlov | 13.56 | 14.00 | 2 | ||
Přísečná | 14.03 | 14.03 | |||
Zlatá Koruna | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Plešovice | 14.13 | 14.13 | |||
Třísov | 14.16 | 14.16 | |||
Holubov | 14.20 | 14.20 | |||
Křemže | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Vrábče | 14.30 | 14.30 | |||
Hradce | 14.32 | 14.32 | |||
Černý Dub | 14.36 | 14.36 | |||
Boršov nad Vltavou | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 14.47 | 14.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci