R 683 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 + 2xB255 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.42 | I | |||
Praha hlavní nádraží | 14.00 | 4 | |||
Praha-Libeň | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Kolín | 14.48 | 14.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.59 | 15.00 | 2/1 | ||
Čáslav | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.19 | 15.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 15.44 | 15.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 16.00 | 16.02 | 3 | ||
Přibyslav | 16.14 | 16.16 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 16.28 | 16.31 | 3/1 | ||
Křižanov | 16.48 | 16.50 | 3 | ||
Tišnov | 17.11 | 17.13 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 17.28 | 17.30 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster