R 679 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.42 | I | |||
Praha hlavní nádraží | 10.00 | 4 | |||
Praha-Libeň | 10.09 | 10.10 | 3 | ||
Kolín | 10.48 | 10.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.59 | 11.00 | 2/1 | ||
Čáslav | 11.08 | 11.09 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 11.19 | 11.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 11.44 | 11.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 12.00 | 12.02 | 3 | ||
Přibyslav | 12.14 | 12.16 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 12.28 | 12.31 | 3/1 | ||
Křižanov | 12.48 | 12.50 | 3 | ||
Tišnov | 13.11 | 13.13 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 13.28 | 13.30 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy