Os 6520 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrob | 19.07 | 3 | |||
Žatec západ | 17.30 | 3 | |||
Žatec | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Tvršice | 17.38 | 17.38 | |||
Dolejší Hůrky | 17.41 | 17.41 | |||
Lišany u Žatce | 17.44 | 17.44 | 2 | ||
Postoloprty | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 17.55 | 17.55 | |||
Počerady | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Volevčice | 18.02 | 18.02 | |||
Obrnice | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Most | 18.18 | 18.28 | 4 | ||
Most-Kopisty | 18.36 | 18.36 | |||
Most-Minerva | 18.39 | 18.39 | |||
Litvínov město | 18.45 | 18.45 | |||
Louka u Litvínova | 18.47 | 18.49 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 18.51 | 18.51 | |||
Osek město | 18.56 | 18.59 | 3 | ||
Horní Háj | 19.02 | 19.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy