Os 6402 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 6.52 | 4 | |||
Všetaty | 5.42 | 2/2 | |||
Malý Újezd | 5.47 | 5.47 | |||
Mělník | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Mělník-Mlazice | 5.54 | 5.54 | |||
Liběchov | 5.58 | 5.59 | 3 | ||
Štětí | 6.04 | 6.04 | 5 | ||
Hoštka | 6.10 | 6.10 | 4 | ||
Polepy | 6.15 | 6.16 | 4 | ||
Křešice u Litoměřic | 6.19 | 6.20 | |||
Litoměřice město | 6.24 | 6.26 | |||
Velké Žernoseky | 6.30 | 6.30 | 3 | ||
Libochovany | 6.35 | 6.35 | |||
Sebuzín | 6.39 | 6.40 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 6.47 | 6.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster